Hipo Fondi labdarības projektam Dāvā Sapni ziedojuši 32 765 latu

IPS Hipo Fondi labdarības projektam „Dāvā Sapni” ziedojuši 32 765 latu. Hipo Fondu atbalsts un finansējums kampaņai tiks sniegts arī tās turpinājumā, no šā gada 30.janvāra līdz pat 15.martam, vācot līdzekļus konkrētu desmit bērnu ārstēšanai –operācijām un fizioterapijai.

Pagājušā gada nogalē, sadarbojoties fondam „Dāvā Sapni”, TV3 un IPS Hipo Fondi, tika īstenota labdarības kampaņa „Dāvā Sapni”, ar mērķi savākt līdzekļus Brucker Biofeedback metodes ieviešanai Latvijā. Kampaņas ietvaros īsā laikā izdevās savākt gandrīz 100 000 latu, no tiem teju 33 000 latu projektam ziedoja IPS Hipo Fondi. Šis ziedojums bija iespējams pateicoties klientiem, kuri pieteicās Hipo Fondi pensiju 2. līmenim, jo par katru klientu, kas kampaņas laikā pieteicās kādam no Hipo Fondi pensiju plāniem, projektam tika ziedoti 5 lati.

Arī kampaņas turpinājumā IPS Hipo Fondi ziedos projektam „Dāvā Sapni”.

Brucker Biofeedback ir īpaša fizioterapijas metode, kura Latvijā var palīdzēt vairāk nekā 2000 bērniem ar kustību traucējumiem. Tā ir pierādījusi savu efektivitāti pat tādās smagās diagnozēs kā bērnu cerebrālā trieka.

Kopš 2008. gada Hipotēku bankas meitas uzņēmums IPS Hipo Fondi ir 2. pensiju līmeņa plānu "Jūrmala", "Rivjera" un "Safari" pārvaldnieks. Pensiju plānu pārvaldības pamatprincipi ir dalībnieku pensiju uzkrājumu saglabāšana un mērena vērtības vairošana. 2008.gada jūnijā tika mainīts ieguldījumu pārvaldes sabiedrības "Suprema Fondi" nosaukums, izveidojot AS IPS Hipo Fondi.